Vodné športy v okolí Veľkého Medera

Veľký Meder a jeho okolie sa môže hrdo nazývať „Rajom vodných športov“. Nie je to iba vďaka aquaparku s 9 termálnymi bazénmi, vonkajšími a vnútornými toboganmi pre malých i veľkých, ale  hlavne prírodnými, vodnými plochami, ktoré návštevníkom ponúkajú dokonalé zážitky v prírode.

Neďaleké ramená rieky Dunaj sú k dispozícii fanúšikom splavov, ale aj športového rybolovu. Na jednej strane máme možnosť zaplávať si so šťukou, alebo boleňom dravým, na druhej strane rekreačný rybár nemá problém uloviť karasa, alebo kapra, pre ktorých je táto lokalita domovom.

V prípade, ak patríte k priaznivcom adrenalínových vodných športov, iba na skok od Penziónu Vila Anna sa nachádza vodné dielo Čunovo s dvoma divokovodnými pretekárskymi dráhami,  hydrospeedom, či vodnými skútrami, ktoré pri rezervácii vopred si môže každý návštevník vyskúšať aj pod dohľadom skúsených profesionálov.

Či už partíte k oddychovým fanúšikom vodných ramien, alebo aktívnym športovcom, v okolí penziónu Vila Anna si prídete na svoje v každom ročnom období.

Rýchla rezervácia